Po co Wam strona Wesela ?!

 

Najważniejsze informacje zawsze pod ręką – Waszą oraz Gości.

Strona wesela to zbiór najważniejszych informacji, które chcecie przekazać wszystkim Gościom Waszego wesela – plan dnia, informacje dotyczące zespołu muzycznego, adresy punktów głównych czy numery telefonów do świadków. Zbiór dostępny 24h na dobę, przystosowany do przeglądania na wszelkiego rodzaju urządzeniach – komputerach, tabletach czy telefonach komórkowych.

Łatwa lokalizacja punktów głównych wydarzenia.

Mapki głównych punktów, jak i całej „trasy” Wesela. Dzięki zastosowaniu map Google, trasy oraz punkty  są łatwe do przeniesienia na aplikacje nawigacyjne w telefonach czy tabletach.

Zdjęcia oraz filmy – proste w udostępnieniu dla uczestników wesela.

Udostępnienie materiałów foto-video z wesela wszystkim gościom fizycznie jest po prostu niemożliwe. Wasza strona umożliwia umieszczenie zdjęć oraz video z wykorzystaniem kanałów YouTube lub Vimeo. Ilość zdjęć jest zależna od wybranego pakietu.

 

Unikatowa atrakcja dla Waszych Gości!

Strona umożliwia również przesyłanie zdjęć robionych przez gości oraz ich regularną publikację. Dzięki temu strona „żyje” nawet w czasie oczekiwania na materiały przygotowywane przez wynajętą ekipę foto-video.

 

Wygoda i intuicyjność!

Nasze strony wykorzystują szablon, którego ergonomię przetestowaliśmy na dziesiątkach tysięcy użytkowników – dzięki temu mamy pewność co do czytelności oraz jakości naszego produktu. Szablon dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.