Dlaczego akurat My?

Jeżeli trafiliście na naszą stronę, to znaczy, że jesteście zainteresowani stroną internetową najważniejszego dnia w waszym życiu. Dlatego w pierwszej kolejności… życzymy wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ! 🙂  

Zdajemy sobie sprawę z konkurencji w naszej branży, jak również z faktu istnienia platform oferujących rozwiązania „całkowicie bezpłatne”. Jednak warto zadać sobie pytanie, czy to bezpłatne rozwiązanie nie będzie paradoksalnie kosztować Was więcej? Może nie pieniędzy, ale na przykład czasu, który w tym okresie jest dla Was bardzo cenny?

Unikatowość naszej usługi polega na zrozumieniu istoty strony wesela, która spełnia określoną funkcję i jest związana z tym jednym, wyjątkowym wydarzeniem. Dlatego w myśl zasady – nie trzeba mieć całego browaru, żeby napić się piwa 🙂 – nasze strony wykupujecie na określoną w pakietach ilość czasu. Następnie uzgadniamy ile miesięcy przed i po ślubie strona jest aktywna (istnieje również możliwość późniejszego wykupu strony na stałe). Takie rozwiązanie pozwala nam na oferowanie klientom – w tym Wam –  atrakcyjnych cen 🙂

 

Szanujemy Wasz czas i prywatność!

Proponowanie rozwiązanie zakłada aby angażować Was w jak najmniejszym stopniu. To po naszej stronie leży „stworzenie” strony, jak i jej aktualizacja. W ten sposób potrzebujemy Waszej uwagi jedynie do dostarczenia nam materiałów oraz  akceptacji zdjęć wysyłanych przez gości . Dokładamy wszelkich starań, aby procedura współpracy z nami była prosta, szybka oraz nie wymagała wychodzenia z domu – wystarczy nam internet. 😉

Zbierzcie zdjęcia oraz treści jakie chcecie umieścić na swojej stronie.

Tego za was nie zrobimy 😎 Najlepiej zróbcie to zgodnie z listą, którą wysyłamy wszystkim klientom po wybraniu pakietu i podpisaniu umowy.

 

W wolnej chwili wypełnijcie formularz online.

Jeżeli przygotowaliście materiały wg. naszej listy, nie powinno wam to zając więcej niż 30 minut.

 

Zaakceptujcie gotowy projekt strony waszego wesela.

Do momentu ślubu macie spokój.😆 Później akceptujecie już tylko fotki wysyłane przez znajomych oraz przesyłacie nam filmy i zdjęcia od swoich ekip foto-video.

 

Co wyróżnia nas wśród konkurencji?

| Naszym głównym atutem jest kompleksowa obsługa klienta. W porównaniu z innymi rozwiązaniami jakie znajdziecie na rynku, współpraca z Nami będzie wymagać od Was zdecydowanie najmniej czasu. 

| Jako jedyni na rynku, oprócz samego stworzenia strony oferujemy unikatową usługę dodawania zdjęć przesyłanych przez Waszych gości. W ten sposób strona „żyje” i pozwala w pewnym stopniu zrekompensować dłużący się okres oczekiwania na materiały od ekip foto-video.

| Oferowana przez nas strona to w 100% profesjonalny produkt – wykorzystujący technologię RWD (Responsive Web Design) – przystosowany jest do działania na wszelkich współczesnych urządzeniach i przeglądarkach.W związku z dużymi rozmiarami materiałów foto-video nasze strony zostały zaprojektowane tak, aby możliwie najmniej obciążać serwery – dzięki temu utrzymujemy równowagę w zakresie szybkości działania strony.

| Szanujemy Waszą prywatność – zrobionych przez nas stron wesel nie da się odnaleźć w wyszukiwarkach. Wszystkim klientom dajemy również możliwość zabezpieczenia strony hasłem, co umożliwia jej przeglądanie jedynie osobom, które upoważnicie.

 

 

 

Co najmniej połowa naszych klientów miała kiedyś styczność z
darmowymi edytorami – z jakiegoś powodu zrobili stronę u nas 🙂

  • Jesteśmy bardzo wdzięczni WWS za wykonaną pracę - strona okazała się świetnym pomysłem. Współpraca przebiegała sprawnie i bez zastrzeżeń. WIELKIE DZIĘKI!
    Ada i Michał

  • Polecamy WWS - super stronka, super współpraca :) Dziękujemy w imieniu swoim, jak i gości - strona okazała się być dla wielu osób bardzo przydatna :)
    Maria i Krzysztof

  • Polecamy strony wesel w wykonaniu WWS - rzetelna obsługa w miłej atmosferze. Strona jest naprawdę super - wszystkim bardzo się podoba :)
    Beata i Kuba